بزرگترین فرودگاه جهان در سال 2018 استانبول

بزرگترین فرودگاه جهان در سال 2018 به اتمام رسیده است

نظرات متشکر از شرکت کنندگان فوربس خودشان هستند.
استانبول، ترکیه، سومین فرودگاه بین المللی خود را (بزرگترین در جهان) ساخت و به طور موقت به نام فرودگاه جدید استانبول نامگذاری شد – یک تأسیسات فوق العاده مدرن آینده که قادر به حمل ترافیک قابل توجهی از خطوط هوایی از طریق شهر باستانی است، تهدیدات امنیتی و رشد سریع نخستین خط هوایی ترکیه خطوط هوایی یک زیرچشمی نگاه دزدکی حرکت کردن در طراحی برج دفاعی هواپیما مربوط به این موضوع ثابت می کند که شهر باستانی به نفع نفوذ در قرن بیست و یکم است.

ورودی Grand Plaza با سقف کاذب با ارتفاع 75 پا
ورودی Grand Plaza با سقف کاذب با ارتفاع 75 پا

استانبول دروازه یا عبور از اروپا و آسیا است. گاهی اوقات این بدان معنی است که ملت گوناگون در جریان صعود شدید فرهنگ، سیاست و ایدئولوژی های شرق و غرب قرار دارد. اخیرا مثال حمله تروریستی سه گانه در فرودگاه آتاتورک استانبول بود که 40 نفر دیگر را کشت و تقریبا 250 نفر دیگر را زخمی کرد. با توجه به گزارش ها، آتاتورک زمانی که فرودگاه جدید استانبول عملیاتی می شود، بسته خواهد شد.

فرودگاه استانبول جدید عملیات خود را آغاز می کند، فرودگاه آتاتورک (سایت حملۀ تروریستی غم انگیز استانبول) نزدیک خواهد شد.
فرودگاه بین المللی استانبول در سال 2018 به بهره برداری می رسد، رزرو تور استانبول فرودگاه آتاتورک (سایت تروریستی تراژدی استانبول) نزدیک خواهد شد.

 

بدیهی است که یک معجزه معماری نمیتواند تراژدی ملی ترکیه را خنثی کند، اما یک فرودگاه مدرن و با کیفیت بالاتر در اینجا به خوبی پیش رفته است. استانبول یکی از شلوغ ترین فرودگاه ها در جهان است. فرودگاه اوتازورک استانبول در سال 1924 افتتاح شد و در حال حاضر سومین فرودگاه بزرگ اروپا است (در فرودگاه هیترورو لندن و فرودگاه شارل دوگل پاریس) و حدود 60 میلیون نفر خدمات می کند. انتظار می رود تا فرودگاه استانبول تا پایان سال 2017 (فاز 1) 90 میلیون نفر باشد و تا پایان سال 2018 میلادی 150 میلیون نفر باشد.

برج کنترل ترافیک Futuristic توسط معماری آمریکایی Aecom و Pininfarina طراحی شده است.
برج کنترل ترافیک Sleek که توسط معماری آمریکایی Aecom و Pininfarina طراحی شده است.

فرودگاه مگا 11.3 میلیارد دلاری در حدود 22 مایل خارج از شهر، در انتهای شمالی و بزرگ اروپایی استانبول قرار دارد. Grimshaw با همکاری دفتر معماری Nordic حق طراحی خطوط مسافری فرودگاه را بر عهده گرفت و شرکت های مشهور بین المللی مانند معماران زهات هادید را از آن خود کرد. توسعه دهنده فرودگاه استانبول است.

مسابقه عظیم در فرودگاه استانبول، بزرگترین فرودگاه آینده در جهان است. این شهر دروازه بین اروپا و آسیا است.
مسابقه عظیم در فرودگاه استانبول، بزرگترین فرودگاه آینده در جهان است. این شهر دروازه بین اروپا و آسیا است.

علاوه بر طراحی مدرن، باند فرودگاه ها، پایانه ها، برج های کنترل ترافیک هوایی و فن آوری، می توان تصور کرد که فرودگاه استانبول همچنین پیشرفته ترین امنیت را نشان می دهد که یک اقدام حیاتی برای ترکیه است که در سال گذشته با تهدیدات افزایش یافته، به رغم تقویت حمایت ها .

فرودگاه جدید استانبول در چهار مرحله ساخته خواهد شد و در نهایت 150 مسافر در هر سال خواهد بود.
فرودگاه جدید استانبول در چهار مرحله ساخته خواهد شد و در نهایت 150 میلیون مسافر در هر سال خواهد بود.

بر اساس گزارش EuroPost، پروژه حمل و نقل گسترده چهار فاز، شش باند، هشت برج کنترل هواپیما، 165 پل سواری مسافربری، 500 هواپیمای بدون سرنشین و ترمینال های متصل به راه آهن را که بیش از 70 میلیون فوت مربع است، ساخته خواهد شد. طبق اعلامیه The National، فاز 1 شامل سه باند، یک ترمینال اصلی، دو ترمینال ماهواره ای، 88 پل هوایی و حتی بیمارستان ها، هتل ها و مراکز کنوانسیون است.

امنیت شامل عمق بیشتر و مناطق گردش بزرگتر در همه مناطق ثبت نام می شود
امنیت شامل عمق بیشتر و مناطق گردش بزرگتر در همه مناطق ثبت نام می شود.

رندرهای اخیر، نگاهی اجمالی به آنچه که می تواند تبدیل به یک نمادین برج 312 پیک بالا کنترل ترافیک قابل مشاهده از زمین و هوا، یک طراحی مشترک توسط معماری آمریکایی Aecom و Pininfarina، یک شرکت طراحی خودرو ایتالیایی است. شکل برج بیضوی از یک لاله ساخته شده است، یک نماد فرهنگی مهم قرنها پیش در قرن بیستم.

فاز 1 با یک ترمینال اصلی و سه باند شروع می شود.
فاز 1 با یک ترمینال اصلی و سه باند شروع می شود.

طراحی برج کنترل مکمل ایستگاه های هواپیما، فضایی سن است که باید به فرودگاه استانبول کمک کند تا فرودگاه بین المللی ترجیحا برای مسافران اوقات فراغت و کسب و کار به سمت شرق یا غرب تبدیل شود. این ترمینال های پیشرفته با تجربه از لحاظ زیبایی و لجستیکی از طریق ورودی های بزرگ، دیوارهای شیشه ای، کنفرانس های عظیم که باعث افزایش روحیه مسافرین، سقف کاذب 75 پایی، نور طبیعی و دسترسی آسان به راه آهن، مترو و مسیرهای اتوبوس.